Ruh Eşinin Kedisi Olduğunu Düşünüyor..

Sevilen şarkıcı ve söz yazarı Kalben’in tüm hayatını etkileyen güzel yanlarında pay sahibi minik dostlarıyla olan şahane ilişkisi...

Ruh Eşinin Kedisi Olduğunu Düşünüyor..
Editör: Pati Türk
04 Haziran 2021 - 08:31 - Güncelleme: 04 Haziran 2021 - 08:37
Hayatımıza ”Haydi Söyle” şarkısına yaptığı cover ile giren ve son dönemde müzikteki başarısıyla ve dikkat çeken yorumlarıyla sürekli gündemde olan bir Türk müzisyen ve söz yazarı Kalben. Kendine has müzik yorumunun yanı sıra kendine özgü kişiliğiyle de Türk halkının en gözde sanatçılarından birisi olmayı başardı.
 

“Hayat Kısa Memeler Sarkıyor.” Sloganıyla Gündem Oldu

Kalben, sanatını icra ederken kendisine aykırı gelen toplumsal durumların karşısında durup doğru düşündüğü fikrini özgürce belirten ve bu belirttiği fikirleri sonuna kadar savunan bir sanatçı. Başarılı müzisyen geçtiğimiz günlerde hayranlarından birinden gelen içeriğinde ise Kalben’in vücudundaki fazla kiloların eleştirildiği bir yoruma verdiği cevapla çok konuşulmuştu. Aynı zamanda eski bir reklamcı da olan Kalben, “Hayat Kısa Memeler Sarkıyor” sloganıyla kimseyi kırmayan ama neredeyse bir öğüt niteliğinde olan şahane bir cevap yazdı. Herkesin desteklediği bu cevap bir müddet hafızalardan silinmeyeceğe benziyor. Fiziksel ve zihinsel tüm kalıp ve tutumların dışına çıkan Kalben aynı zamanda bir kedi aşığı olmasıyla da biliniyor.

Ruh Esinin Kedisi Oldugunu Dusunen Yetenekli Muzisyen Kalben

Kedilerinden Her Gün Yeni Bir Şey Öğreniyor

Yetenekli sanatçı Kalben’in biri Simmy diğeri de Marcel adında iki mükemmel dostu var. Aynı zamanda kardeş de olan Simmy ve Marcel sokaktan sahiplenen başarılı müzisyen Kalben, kadınların ve hayvanların haklarının sürekli ihlal edildiğinin savunulmaya muhtaç bırakıldığının farkında olan bir sanatçı. Bundan dolayı Kalben sessiz kalmayıp kadın haklarını savunduğu gibi hayvan haklarını da gözetiyor ve her zaman sessiz dostlarımızın yanında olarak onları destekliyor. Kalben tatlı dostlarından her gün hayatına anlam katacak yeni şeyler öğrendiğini söylüyor. Sevgiye ve bağlılığa dair tüm bildiklerini işin uzmanı olan kalplerini koşulsuz bir sevgiyle insanına açan kedilerinden öğrenmiş güzel müzisyen. Onlarla birlikte yaşamanın insanın kendi içinde var olan katı bencilliğinden ve egosundan uzaklaştırdığından bahseden sanatçı onlarla yaşamaya başladığından beri hayata daha ılımlı bir kalple yaklaşıyor.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum